Bulharsko:


Adresa: Obchodní dům Sofia

Sofia, ul. Sv. Sv. Kiril I Metodii # 88.

Telefon: (00359) 2 923-95-24

E-mail: sofia@aitadance.com

Adresa: Obchodní dům Varna

Varna, tř. Vladislav Varnenčik 68, 2. patro

Telefon: (00359) 52 630-954

E-mail: varna@aitadance.com

Adresa: Obchodní dům Plovdiv

Plovdiv, ul. Kapitan Rajčo 56

Telefon: (00359) 32 260-255

E-mail: plovdiv@aitadance.com

Rumunsko:


Adresa: Bukurešť

Bukurešť, Piata Alba Iulia,
Bulevardul Burebista # 2,
bl. D14, SC 1, Parter, Sector 3

Telefon: 0213201670, 0721 269 695, 0728942407

E-Mail: bucuresti@aitadance.com


Adresa: Cluj-Napoca

Bul. 21 Decembrie 1989, Nr. 5; Sora Shopping Center, Etaj 1, Spatiul Nr. 32

Telefon: +40364146410 , +40725972904 , +40728942407

E-mail: cluj@aitadance.com

Türkiye:


Adresa: Istanbul Inönü Mah. Cumhuriyet Cd.
          Nispet Sk. No: 15/A
          Elmadag - Sisli \ Ist.

Telefon: +90 212 225 34 31

Fax: +90 212 225 34 31

Cep. Tel. +90 530 463 34 99

Email: istanbul@aitadance.com



Srbija:


Adresa: Beograd

Knez Mihailova 21A / # 10
Trade Center Milenijum

Telefon: +381 11 262 59 79

Email: beograd@aitadance.com
Centrální kancelář:


Adresa: Centrální sklad a kancelář

Sofia, ul. Iskarsko šose 5, P.O.Box 59,

PSČ 1592

Telefon: (00359) 2 973-28-81
0887764595

Fax: (00359) 2 973-27-76

E-mail: office@aitadance.com

Najděte si nás na mapě...



Jestli máte nějaké dotazy nebo jestli potřebujete dodatečné informace, prosím, vyplňte formulář pro zpětnou vazbu nebo nás kontaktujte.




Български English Ελληνικά Română Türkçe Српски češtiny Русский Deutsch Magyar kontakty

události | Přátelé | užitečné odkazy | Obchodní Sofia | Obchodní Plovdiv | Obchodní Varna | Obchodní Bukurešť | Obchodní Istanbul
Obchodní Belehrad | Obchodní Cluj-Napoca | mapa webové stránce | pro studii | knížky, DVD, CD