Bugarska:


Adresa: Sofia, ul. Sv. Sv. Kiril I Metodij № 88

Telefon: (00359) 2 983-67-48

E-mail: sofia@aitadance.com

Adresa: Varna bul. Vladislav Varnencik 68, sprat 2

Telefon: (00359) 52 630-954

E-mail: varna@aitadance.com

Adresa: Plovdiv ul. Kapitan Rajco 56

Telefon: (00359) 32 260-255

E-mail: plovdiv@aitadance.com

Rumunija:


Adresa: Bukurešt

Bukurešt, Piata Alba Iulia,
Bulevardul Burebista # 2,
bl. D14, SC 1, Parter, Sector 3

Telefon: 0213201670, 0721 269 695, 0728942407

E-Mail: bucuresti@aitadance.com


Adresa: Cluj-Napoca

Bul. 21 Decembrie 1989, Nr. 5; Sora Shopping Center, Etaj 1, Spatiul Nr. 32

Telefon: +40364146410 , +40725972904 , +40728942407

E-mail: cluj@aitadance.com

Türkiye:


Adresa: Istanbul Inönü Mah. Cumhuriyet Cd.
          Nispet Sk. No: 15/A
          Elmadag - Sisli \ Ist.

Telefon: +90 212 225 34 31

Fax: +90 212 225 34 31

Cep. Tel. +90 530 463 34 99

Email: istanbul@aitadance.com



Srbija:


Adresa: Beograd

Knez Mihailova 21A / # 10
Trade Center Milenijum

Telefon: +381 11 262 59 79

Email: beograd@aitadance.com
Centralna kancelarija:


Adresa: Sofia, Iskarsko šose 5, fah 59
postanski broj 1592

Telefon: (00359) 2 973-28-81
(00359) 887764595

Fax: (00359) 2 973-27-76

E-mail: office@aitadance.com

Pronadi nas na mapi...



Ukoliko imate pitanja, ili vam je potrebna dodatna informacija, molimo ispunite obrazac za povratnu vezu ili stupite u kontakt sa nama:




Български English Ελληνικά Română Türkçe Српски češtiny Русский Deutsch Magyar kontakt

zbivanja | prijatelji | korisni linkovi | Prodavnice Sofija | Prodavnice Plovdiv | Prodavnice Varna | Prodavnice Bukurešt | Prodavnice Istanbul
Prodavnice Beograd | Prodavnice Cluj-Napoca | site map | za studio | knjige, DVD, CD