Bulgaria:


Adresă: Sofia, str. Sv. Sv. Kiril I Metodii № 88.

Telefon: (00359) 2 983-67-48

E-mail: sofia@aitadance.com

Adresă: Varna bul.Vladislav Varnecic №68, et.2

Telefon: (00359) 52 630-954

E-mail: varna@aitadance.com

Adresă: Plovdiv str.Capitan Raicio № 56

Telefon: (00359) 32 260-255

E-mail: plovdiv@aitadance.com

România:


Adresă: Bucureşti

Piata Alba Iulia, Bulevardul Burebista # 2,
bl. D14, SC 1, Parter, Sector 3

Telefon: 0213201670, 0721 269 695, 0728942407

E-Mail: bucuresti@aitadance.com


Adresă: Cluj-Napoca

Bul. 21 Decembrie 1989, Nr. 5; Sora Shopping Center, Etaj 1, Spatiul Nr. 32

Telefon: +40364146410 , +40725972904 , +40728942407

E-mail: cluj@aitadance.com

Türkiye:


Adresă: Istanbul Inönü Mah. Cumhuriyet Cd.
          Nispet Sk. No: 15/A
          Elmadag - Sisli \ Ist.

Telefon: +90 212 225 34 31

Fax: +90 212 225 34 31

Cep. Tel. +90 530 463 34 99

Email: istanbul@aitadance.com



Srbija:


Adresă: Beograd

Knez Mihailova 21A / # 10
Trade Center Milenijum

Telefon: +381 11 262 59 79

Email: beograd@aitadance.com
Biroul central:


Adresă: Biroul central

Sofia, şosea Iskarsko № 5, C.P. 59
cod poştal 1592

Telefon: (00359) 2 973-28-81
(00359) 887764595

Fax: (00359) 2 973-27-76

E-mail: office@aitadance.com

Găseşte-ne pe harta...



Dacă aveţi întrebări sau necesitaţi o informaţie suplimentară, rugăm completaţi forma de legătură inversa sau contactaţi-ne.




Български English Ελληνικά Română Türkçe Српски češtiny Русский Deutsch Magyar date de contact

evenimente | prieteni | legături utile | Magazin Sofia | Magazin Plovdiv | Magazin Varna | Magazin Bucureşti | Magazin Istanbul
Magazin Belgrad | Magazin Cluj-Napoca | site map | încăperi | cărţi, DVD, CD