Bulgaristan:


Adres: Sofia, ul. Sv. Sv. Kiril I Metodii № 88

Telefon: (00359) 2 983-67-48

E-mail: sofia@aitadance.com

Adres: Varna bul.Vladislav Varnenchik №68, et. 2(2. kat)

Telefon: (00359) 52 630-954

E-mail: varna@aitadance.com

Adres: Plovdiv ul.Kapitan Raycho №56

Telefon: (00359) 32 260-255

E-mail: plovdiv@aitadance.com

Romanya:


Adres: Bükreş

Bükreş, Koleti #38 str.

Telefon: 0213201670, 0721 269 695, 0728942407

E-Mail: bucuresti@aitadance.com


Adres: Cluj-Napoca

Bul. 21 Decembrie 1989, Nr. 5; Sora Shopping Center, Etaj 1, Spatiul Nr. 32

Telefon: +40364146410 , +40725972904 , +40728942407

E-mail: cluj@aitadance.com

Türkiye:


Adres: Istanbul Inönü Mah. Cumhuriyet Cd.
          Nispet Sk. No: 15/A
          Elmadag - Sisli \ Ist.

Telefon: +90 212 225 34 31

Fax: +90 212 225 34 31

Cep. Tel. +90 530 463 34 99

Email: istanbul@aitadance.com



Srbija:


Adres: Beograd

Knez Mihailova 21A / # 10
Trade Center Milenijum

Telefon: +381 11 262 59 79

Email: beograd@aitadance.com
Merkez ofisi:


Adres: Sofia, İskarsko shose № 5, P.К. 59
posta kodu 1592

Telefon: (00359) 2 973-28-81
(00359) 887764595

Fax: (00359) 2 973-27-76

E-mail: office@aitadance.com

Haritadaki yerimiz......



Sorularınız varsa veya fazla bilgiye ihtiyacınız varsa lütfen temas formunu doldurun veya bize ulaşın:



Kayıt ››
Şifremi unuttum ››

Български English Ελληνικά Română Türkçe Српски češtiny Русский Deutsch Magyar temas bilgileri

olaylar | arkadaşlar | yararlı linkler | Mağazalar Sofya | Mağazalar Plovdiv | Mağazalar Varna | Mağazalar Bükreş | Mağazalar Istanbul
Mağazalar Belgrad | Mağazalar Cluj-Napoca | site map | stüdyo donanımı | kitap, dvd, cd